ECC-D3F680JGE
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECC-D3F680JGE
Descrizione:
CAP CER 68PF 3KV SL/GP RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Temperature Coefficient SL/GP
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KGE
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 68 pF