Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECC-NVS220JG
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP CER 22PF 440VAC SL/GP RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 20°C ~ 85°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 440VAC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Temperature Coefficient | SL/GP |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | VS |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 22 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Lead Style | Formed Leads |
| Base Product Number | ECC-NVS |