ECE-A1HN2R2UB
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECE-A1HN2R2UB
Descrizione:
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
In magazzino : 13898
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Ratings -
Series SU
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 30.6 mA @ 10 kHz
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 2.2 µF