ECE-A1VN4R7U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECE-A1VN4R7U
Descrizione:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
In magazzino : 2892
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Bi-Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Series SU
Package / Case Radial, Can
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 4.7 µF