ECJ-TVC1H100F
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECJ-TVC1H100F
Pacchetto:
0805 (2012 Metric)
Descrizione:
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0805
In magazzino : 3706
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±1pF
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
Series ECJ-T
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 10pF