TE Connectivity Deutsch Connectors
Prodotto No:
ECK250AAAPA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
ECK250AAAPA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$143.2885
$143.2885
10
$134.86105
$1348.6105
25
$126.43208
$3160.802
50
$118.00311
$5900.1555
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | - |
| Switching Voltage | 1000VDC - Max |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Contact Rating (Current) | 250 A |
| Coil Current | 130 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | - |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 3 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Series | ECK250 |
| Operate Time | 30 ms |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Coil Voltage | 9 ~ 36VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Features | Auxiliary Contacts, Economizer, Sealed - Hermetically |
| Package | Box |