Delta Electronics/Industrial Automation
Prodotto No:
ECMA-C20401RS
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SERVOMOTOR 3000 RPM 220V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$356.649
$356.649
5
$350.2783
$1751.3915
10
$343.90855
$3439.0855
25
$338.8137
$8470.3425
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 45.32 / 320 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Diameter - Shaft | 0.315" (8.00mm) |
| Termination Style | Cable with Connector |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Encoder Type | Incremental |
| Voltage - Rated | 220VAC |
| Size / Dimension | Square - 1.575" x 1.575" (40.00mm x 40.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | 1.811" (46.00mm) |
| Length - Shaft and Bearing | 0.984" (25.00mm) |
| RPM | 3000 RPM |
| Function | Servomotor |
| Series | ECMA |
| Type | AC Motor |
| Power - Rated | 100W |
| Motor Type | - |
| Mfr | Delta Electronics/Industrial Automation |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | 135.9 / 960 |
| Features | Key, Oil Seal |
| Package | Box |
| Gear Reduction Ratio | - |
| Base Product Number | ECMA-C |