Signal Transformer
Prodotto No:
ECO-200-40
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 200VA CHAS MT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Terminal Block |
| Height - Seated (Max) | 116.00mm |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 90.00mm L x 106.00mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 10A, Series 5A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | EcoTran |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 200VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 20V, Series 40V |