ECO-200-40
Signal Transformer
Prodotto No:
ECO-200-40
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 200VA CHAS MT
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style Terminal Block
Height - Seated (Max) 116.00mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 90.00mm L x 106.00mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 10A, Series 5A
Primary Winding(s) Dual
Series EcoTran
Type Laminated Core
Power - Max 200VA
Mfr Signal Transformer
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 20V, Series 40V