ECQ-M2222KZ
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECQ-M2222KZ
Descrizione:
CAP FILM 2200PF 10% 200VDC RAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polyester
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.217" (5.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ECQ-M
Voltage Rating - DC 200V
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC -
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 2200 pF