Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECQ-UAAF154M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP FILM 0.15UF 20% 275VAC RAD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.494
$0.494
10
$0.35055
$3.5055
50
$0.26486
$13.243
100
$0.23066
$23.066
500
$0.170848
$85.424
1000
$0.145217
$145.217
2500
$0.136676
$341.69
5000
$0.128136
$640.68
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.532" (13.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | ECQ-UA |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.15 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UAAF154 |