ECQ-UAAF335ED
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECQ-UAAF335ED
Descrizione:
CAP FILM 3.3UF 10% 275VAC RADIAL
In magazzino : 166
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 110°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications EMI, RFI Suppression
Height - Seated (Max) 1.161" (29.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm)
Product Status Not For New Designs
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 275V
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 3.3 µF