Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECQ-UAAF335M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP FILM 3.3UF 20% 275VAC RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.033
$2.033
10
$1.64065
$16.4065
50
$1.43184
$71.592
100
$1.25286
$125.286
500
$0.954579
$477.2895
1000
$0.835268
$835.268
2500
$0.805429
$2013.5725
5000
$0.775599
$3877.995
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.161" (29.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | ECQ-UA |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UAAF335 |