Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECQ-UAAF563K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP FILM 0.056UF 10% 275VAC RADI
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.57
$0.57
10
$0.40565
$4.0565
50
$0.30666
$15.333
100
$0.26714
$26.714
500
$0.197847
$98.9235
1000
$0.168169
$168.169
2500
$0.15828
$395.7
5000
$0.14839
$741.95
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | ECQ-UA |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.056 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UAAF563 |