Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECQ-UAAF684M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP FILM 0.68UF 20% 275VAC RAD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.798
$0.798
10
$0.6099
$6.099
50
$0.50654
$25.327
100
$0.436145
$43.6145
500
$0.337687
$168.8435
1000
$0.290786
$290.786
2500
$0.272023
$680.0575
5000
$0.257954
$1289.77
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.689" (17.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | ECQ-UA |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.68 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UAAF684 |