ECQ-UAAF824M
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECQ-UAAF824M
Descrizione:
CAP FILM 0.82UF 20% 275VAC RADIA
In magazzino : 551
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 110°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications EMI, RFI Suppression
Height - Seated (Max) 0.768" (19.50mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 275V
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 0.82 µF