Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECQ-UBAF223V6
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP FILM 0.022UF 10% 300VAC RADI
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.52725
$5.2725
50
$0.4218
$21.09
100
$0.36157
$36.157
500
$0.286216
$143.108
1000
$0.241024
$241.024
2500
$0.225967
$564.9175
5000
$0.2109
$1054.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.492" (12.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1 |
| Series | ECQUB |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.022 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UBAF223 |