Casa / Oscillators / ECS-100A-325.1
minImg
ECS-100A-325.1
ECS Inc.
Prodotto No:
ECS-100A-325.1
Produttore:
ECS Inc.
Descrizione:
XTAL OSC XO 32.5140MHZ TTL TH
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECS-100
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Voltage - Supply 5V
Output TTL
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 32.514 MHz