ECS Inc.
Prodotto No:
ECS-110.5-20-4VX
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.722
$0.722
10
$0.6403
$6.403
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | HC-49USSX |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | ECS Inc. |
| Frequency | 11.0592 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |