ECS Inc.
Prodotto No:
ECS-270-20-4VX
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.33
$1.33
10
$1.273
$12.73
50
$1.24298
$62.149
100
$1.065425
$106.5425
500
$1.035823
$517.9115
1000
$0.87305
$873.05
2500
$0.828656
$2071.64
5000
$0.799064
$3995.32
10000
$0.769462
$7694.62
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | HC-49USSX |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | ECS Inc. |
| Frequency | 27 MHz |
| Operating Mode | 3rd Overtone |
| Package | Bulk |