Casa / Oscillators / ECS-300C-177.3
minImg
ECS-300C-177.3
ECS Inc.
Prodotto No:
ECS-300C-177.3
Descrizione:
XTAL OSC XO 17.734476MHZ CMOS TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.504" L x 0.276" W (12.80mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ECS-300C
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Voltage - Supply 5V