Casa / Resonators / ECS-SR2-10.00-B
minImg
ECS-SR2-10.00-B
ECS Inc.
Prodotto No:
ECS-SR2-10.00-B
Produttore:
ECS Inc.
Descrizione:
CERAMIC RES 10.0000MHZ 30PF SMD
Guida per l'utente
Frequency Tolerance -
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.130" W (7.50mm x 3.30mm)
Product Status Obsolete
Series ECS-SR2-B
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr ECS Inc.
Frequency 10 MHz
Capacitance 30 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.087" (2.20mm)