Casa / Oscillators / ECX-H25CM-200.000
minImg
ECX-H25CM-200.000
ECS Inc.
Prodotto No:
ECX-H25CM-200.000
Produttore:
ECS Inc.
Descrizione:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-H ECSpressCON™
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz