Casa / Oscillators / ECX-L25DN-104.166
minImg
ECX-L25DN-104.166
ECS Inc.
Prodotto No:
ECX-L25DN-104.166
Descrizione:
XTAL OSC XO 104.1660MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-L ECSpressCON™
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 104.166 MHz