Casa / Oscillators / ECX-P32CM-133.333
minImg
ECX-P32CM-133.333
ECS Inc.
Prodotto No:
ECX-P32CM-133.333
Produttore:
ECS Inc.
Descrizione:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-P ECSpressCON™
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 133.333 MHz