EDATEC
Prodotto No:
ED-CM4IND-1232-C
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INDUSTRIAL RPI W/ADDED FEATURES
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$193.1445
$193.1445
10
$186.7092
$1867.092
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Core Processor | ARM® Cortex™-A72 1.5GHz, 4 Core |
| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Ingress Protection | - |
| Memory | DDR (2GB Installed) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | DIN Rail or Wall Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | CM4 Industrial |
| Type | Box PC |
| Storage | eMMC, 32GB |
| Display Type | No Display |
| Expansion Type | - |
| Voltage - Supply | 7 ~ 36VDC |
| Mfr | EDATEC |
| Features | Micro SD Card Slot |
| Operating System | Raspberry Pi Raspbian OS Installed |
| Package | Box |