ED100-0.5-15M
Schaffner EMC Inc.
Prodotto No:
ED100-0.5-15M
Produttore:
Schaffner EMC Inc.
Descrizione:
CMC 15MH 500MA 2LN TH
In magazzino : 450
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 2Ohm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.945" L x 0.563" W (24.00mm x 14.30mm)
Height (Max) 0.610" (15.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ED100
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 500mA
Voltage Rating - AC 300V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Box
Inductance @ Frequency 15 mH @ 10 kHz