Omron Electronics Inc-EMC Div
Prodotto No:
EE-SV3-D
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.296
$7.296
10
$5.8406
$58.406
25
$5.40208
$135.052
100
$4.672195
$467.2195
500
$4.380222
$2190.111
1000
$4.088202
$4088.202
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 4µs, 4µs |
| Sensing Distance | 0.134" (3.4mm) |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | EE-SV3 |