Omron Electronics Inc-EMC Div
Prodotto No:
EE-SX4330-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
ULTRA-COMPACT PHOTO IC OUTPUT SE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.118" (3mm) |
| Output Configuration | NPN - Open Collector |
| Sensing Method | Transmissive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4 mA |
| Product Status | Active |
| Series | EE-SX |
| Package / Case | Module, No Lead, Slot Type |
| Voltage - Supply | 2.2V ~ 7V |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Tape & Reel (TR) |