Omron Automation and Safety
Prodotto No:
EE-SX677-WR 1M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR OPT SLOT NPN MODULE 1M CB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$45.98
$45.98
10
$38.3192
$383.192
25
$33.9397
$848.4925
100
$32.84473
$3284.473
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C (TA) |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.197" (5mm) |
| Output Configuration | NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | EE-SX67 |
| Package / Case | Module, Pre-Wired |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EE-SX677 |