Omron Automation and Safety
Prodotto No:
EE-SY169A-D
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PHOTOMICROSENSORW/PLASTIC COVR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 30µs, 30µs |
| Sensing Distance | 0.157" (4mm) |
| Output Type | Phototransistor |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SIP |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |