EEE-FT1H220AR
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EEE-FT1H220AR
Descrizione:
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
In magazzino : 5210
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.240" (6.10mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 107.3 mA @ 120 Hz
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 880mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Ratings AEC-Q200
Series FT
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 100 kHz
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 22 µF