EEE-TP1E182M
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EEE-TP1E182M
Descrizione:
CAP ALUM 1800UF 20% 25V SMD
In magazzino : 63
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Height - Seated (Max) 0.669" (17.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 47mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Ratings AEC-Q200
Series TP
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 100 kHz
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 1800 µF