EEF-SX0D181R
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EEF-SX0D181R
Descrizione:
CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD
In magazzino : 3500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3500
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Not For New Designs
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Ratings -
Series SP-Cap SX
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 180 µF