EEH-AZF1V101B
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EEH-AZF1V101B
Descrizione:
CAP ALUM POLY HYB 100UF 35V T/H
In magazzino : 831
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 115.5 mA @ 100 Hz
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Ratings AEC-Q200
Series ZF
Type Hybrid
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 770 mA @ 100 kHz
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 100 µF