STMicroelectronics
Prodotto No:
EFL700A39-RL
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BATT LITH THIN FILM 3.9V 700UAH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Standard Charge Current | - |
| Termination Style | Solder |
| Discharge Rate | 5mA |
| Battery Cell Size | - |
| Voltage - Rated | 3.9 V |
| Size / Dimension | 1.01" L x 1.01" W x 0.01" H (25.7mm x 25.7mm x 0.2mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.2 g |
| Series | EnFilm™ |
| Capacity | 700µAh |
| Standard Charge Time | - |
| Battery Chemistry | Thin Film (Lithium) |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Shelf Life | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | EFL700 |