LEMO
Prodotto No:
EGG.3K.03C.CLZ
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
DEVICE HOUSING FOR 3K PLUGS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -50°C ~ 200°C |
| Ingress Protection | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Silver |
| Material | Brass |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | 3K |
| Specifications | - |
| For Use With/Related Products | 3K Plugs |
| Mfr | LEMO |
| Accessory Type | Active Device Housing |
| Package | Bag |
| Base Product Number | EGG.3K |