Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EHF-FD1824
Produttore:
Pacchetto:
0805 (2012 Metric)
Batch:
-
Descrizione:
RF DIR COUPLER 880-915MHZ 0805
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Insertion Loss | 0.45dB |
| Applications | Cellular |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 0805 (2012 Metric) |
| Series | - |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Power - Max | 3.2W, 1.5W |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Coupler Type | Dual Band, Dual Path |
| Frequency | 880MHz ~ 915MHz, 1.71GHz ~ 1.785GHz |
| Isolation | 18dB, 18dB |
| Return Loss | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Coupling Factor | 14dB, 14dB |
| Base Product Number | EHF-FD182 |