Panasonic Electric Works
Prodotto No:
EKMB1301113K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR PIR STD TYPE 6UA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.5865
$20.5865
10
$17.15795
$171.5795
25
$15.19696
$379.924
100
$14.706855
$1470.6855
500
$13.726398
$6863.199
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMB |
| Detection Pattern | Standard |
| Package / Case | - |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Standard Lens, Pearl White |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EKMB1301113 |