Panasonic Electric Works
Prodotto No:
EKMB1303112K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR PIR LONG DIS TYPE 6UA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$25.1275
$25.1275
10
$20.94275
$209.4275
25
$18.54894
$463.7235
100
$17.95063
$1795.063
500
$16.753877
$8376.9385
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 472" (12m) 39.4' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMB |
| Detection Pattern | Long |
| Package / Case | - |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Long Distance Lens, Black |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EKMB1303112 |