Panasonic Electric Works
Prodotto No:
EKMB1303113
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR MOTION PIR 12M RANGE WHT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$25.175
$25.175
10
$20.97695
$209.7695
25
$18.57934
$464.4835
100
$17.97989
$1797.989
450
$16.781266
$7551.5697
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 472" (12m) 39.4' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMB |
| Detection Pattern | Long |
| Package / Case | - |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Long Distance Lens, Pearl White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMB130311 |