Panasonic Electric Works
Prodotto No:
EKMB1305113K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR PIR WIDE 6UA PRL WHT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$16.321
$16.321
10
$12.92095
$129.2095
25
$12.24094
$306.0235
100
$10.540915
$1054.0915
450
$9.860829
$4437.37305
950
$9.350793
$8883.25335
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMB |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 4V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Horizontally Wide Lens, Pearl White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMB1305113 |