Panasonic Electric Works
Prodotto No:
EKMB4303113K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR PIR 6UA DIGITAL PEARL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$22.477
$22.477
10
$17.7916
$177.916
25
$16.85566
$421.3915
100
$14.514575
$1451.4575
450
$13.57816
$6110.172
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Sensing Distance | 669" (17m) 55.8' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMB |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Long Distance Lens, Pearl White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMB430311 |