Panasonic Electric Works
Prodotto No:
EKMB4391111K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR PIR 6UA DIGITAL WHITE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.938
$20.938
10
$17.44865
$174.4865
25
$15.45498
$386.3745
100
$14.95642
$1495.642
450
$13.959281
$6281.67645
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Sensing Distance | 144" (3.5m) 12' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMB |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Slight Motion Lens, White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMB439111 |