Panasonic Electric Works
Prodotto No:
EKMC2601113K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR MOTION PIR STD 170UA PL W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$11.8085
$11.8085
10
$9.3518
$93.518
25
$8.85932
$221.483
100
$7.62888
$762.888
450
$7.136694
$3211.5123
950
$6.767553
$6429.17535
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Output Type | Analog |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMC |
| Detection Pattern | Standard |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Standard Lens, Pearl White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMC2601113 |