Panasonic Electric Works
Prodotto No:
EKMC7691113K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR MOTION PIR SLIGHT MOTION
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$13.2905
$13.2905
10
$10.52315
$105.2315
25
$9.96892
$249.223
100
$8.58439
$858.439
450
$8.03054
$3613.743
950
$7.615181
$7234.42195
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Sensing Distance | 98.425" (2.5m) |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMC |
| Detection Pattern | Slight |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Slight Motion Lens, Pearl White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMC7691113 |