Sensata-Crydom
Prodotto No:
EL100D10-24N
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SSR RELAY SPST-NO 10A 3-100V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$48.4215
$48.4215
10
$46.113
$461.13
50
$44.01369
$2200.6845
100
$42.721595
$4272.1595
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Current | 10 A |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Output Type | DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 3 V ~ 100 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | EL |
| Package / Case | Module |
| On-State Resistance (Max) | 10 mOhms |
| Mfr | Sensata-Crydom |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 21 ~ 27VDC |
| Base Product Number | EL100D10 |