Intersil
Prodotto No:
EL2252CME9053
Produttore:
Pacchetto:
20-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 20SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
40
$7.2295
$289.18
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Propagation Delay (Max) | 9ns |
| Operating Temperature | 0°C ~ 75°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 95dB CMRR, 90dB PSRR |
| Output Type | - |
| Current - Output (Typ) | 12mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 9mV @ 15V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mfr | Intersil |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | ±18V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Bulk |
| Current - Input Bias (Max) | 16µA @ 15V |
| Hysteresis | 60mV |
| Current - Quiescent (Max) | 19mA, 20mA |