Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
EL9110IU-T7
Produttore:
Pacchetto:
16-QSOP
Batch:
-
Descrizione:
IC RECEIVER 0/1 16QSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Number of Drivers/Receivers | 0/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Receiver |
| Data Rate | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | - |
| Base Product Number | EL9110 |