ELC-18E820
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ELC-18E820
Descrizione:
FIXED IND 82UH 3.5A 40 MOHM TH
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.984" (25.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.748" Dia (19.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm
Inductance 82 µH