ELJ-LC4R7MF
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ELJ-LC4R7MF
Pacchetto:
1008 (2520 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 350MA 750MOHM SM
In magazzino : 585
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 750mOhm
Inductance 4.7 µH